MetalStyle

Elementy złączneOCYNKOWANE LUB NIEOCYNKOWANE

ŚRUBY GWOŹDZIE WKRĘTY PODKŁADKI I INNE W nasze ofercie znajdują się elementy łączne wykonane z metalu. Produkty na życzenie klienta mogą być pokryte najwyższej jakości ocynkiem, który zapewnia nie tylko ładny wygląd ale również trwałość i zabezpieczenie przed korozją. Oferujemy również ocynk kolorowy, który posiada inne właściwości.

więcej

Elementy złączneKWASOODPORNE i NIERDZEWNE

ŚRUBY GWOŹDZIE WKRĘTY PODKŁADKI I INNE W ofercie posiadamy elementy pokrytę powłoką odporną na dziąłanie kwasów i ognia, a także szczególnie odporną na działanie korozji. Idealnie sprawdzają sie w przemyśle celulozowy, spożywczym i morskim.

więcej

Schody i stopnie metaloweOCYNKOWANE
 

Stalowe schody i stopnie wykonane w określonych wzorach i wymiarach. Idealne do hal i fabryk jak również innych obiektów przemysłowych.

więcej

O firmie

Metalstyle.pl to ogólnopolski dystrybutor artykułów metalowych. Jesteśmy radomska firmą, która współpracuje z dostawcami i odbiocami na terenie całego kraju nieustannie poszerzając ofertę i bazę klientów. 

więcej

Dlaczego my?

Ponieważ jesteśmy solidną firmą rodzinną, która za cel stawia sobie  najwyższy poziom zadowoleia klienta . Zapewnimy to poprzez wysokie standardy obsługi i konkurencyjne ceny. Dodatkowo po przez selektywny dobór partnerów pilnujemy jakości oferowanych przez nas produktów

więcej

Kontakt

Masz pytania ? Jesteśmy do Twoich usług. Napisz do nas lub Zadzwoń:

info@metalstyle.pl

tel:

więcej

nasz adres: ul. ... .., ........

copyright © 2014 www.metalstyle.pl